1. Úvod
  2. ZNAČKY
  3. ORIENT
Novinky
03.12.2020
VODOTĚSNOST NA POČKÁNÍ!
NOVĚ děláme vodotěsnost na počkání. Více o vodotěsnosti naleznete u mě v menu v sekci Zajímavosti.     číst celé
Zobrazit všechny novinky

Firma Orient Watch Co. Ltd., která výrábí náramkové hodinky, má pověst jako konzistentní tvůrce výjimečných hodinek už od svého založení v roce 1950.

Moderní japonské hodinky vysoké kvality

Od rozkvětu mechanických hodinek v roce 1960 přes analogové quartz hodinky roku 1970 bude Orient i nadále poskytovat jedinečné moderní produkty, které předvídají trendy. V široké škále linií a jejich výrobků, je obsažen součet tradic a technologií.

Hodinky Orient jsou pro ty, kteří si cení vysoké kvality

TULIPÁN, spol. s r.o. - hodinky orientHodinky této celosvětově známé japonské společnosti zastoupené  na českém a slovenském trhu firmou Tulipán spol.s.r.o., jsou pro všechny, jenž si cení zboží vysoké kvality, jejichž hodnota  se s léty nemění. Takovéto cíle si klade společnost Orient Watch Co. Ltd, www.orient-watch.com, která se i nadále rozvíjí, vytváří nové závody  na výrobu náramkových hodinek a nedávno modernizovala svůj výrobní program.

Hodinky Orient s automatickým i ručním nátahem

TULIPÁN, spol. s r.o. - hodinky Hodinářská značka Orient je zastoupena  v segmentu pro mechanické hodinky jak s automatickým, tak s ručním nátahem. Quartzovými stroji jednoduchými, chronografy a alarmy, safírová a křišťálová skla v kombinaci nerezových či titanových pouzder a tahů.